Выбрать страницу

Ідеальна помада для поцілунків знайдена! Зовсім нещодавно я отримала новий набір від бренду Mary Kay для стійкого макіяжу губ і вже готова ділитись враженнями.

Бренд випустив три кольори: класичний червоний, цегляний та вишнево-сливовий. Всі  вони насичені та дуже яскраві, а головне — стійкі. Я тестувала лак для губ в відтінку — Rose. Цей колір більш нейтральний, тому підійде багатьом.

Сам набір складається з трьох одиниць: основного пігменту (рідка помада), фіксатора та засобу для зняття текстури. Розглянемо деталі!

Основний пігмент або сама помада.  Крок перший — нанести колір на очищенні губи (тонкий шар), так як текстура пігменту матова і може підкреслити нерівності на шкірі. Текстура досить швидко застигає, тому необхідно швидко наносити засіб і почекати дві хвилини.


Фіксатор — це крок номер два. Після того, як матовий шар застиг, потрібно нанести фіксатор. Він зволожує губи та надає блиск. Текстура нагадує лак для губ. Цей продукт можна обновляти на протязі всього дня.


Засіб для зняття текстури з губ або ремувер. Дивно чути такі слова про макіяж для губ, проте це дійсно так. Коли я прочитала назву, відразу відкрила гугл для того, щоб впевнитись що всі компоненти безпечні. Дуже рада, що набір мене не розчарував. Там було декілька хімічних елементів з низькою токсичністю, але вони є скрізь. В складі є вітаміни та натуральні екстракти. Як його використовувати? Тоді, коли ви хочете зняти пігмент — нанесіть ремувер на губи і протріть їх ватним диском.

Мої враження

Бренд запевняє, що помада буде триматись 8 годин. Чи дійсно це так? Перші години текстура зовсім не відчувається на губах, тоді коли вона починає підсушувати — наносила фіксатор (цей засіб можна час від часу обновляти). Я їла та пила впродовж 8 годин. Помада взагалі не залишала слідів (все як і зазначено в основних функціях продукту).

Після 8 годин, для того, щоб зняти пігмент — нанесла ремувер на губи та почекала пів хвилини. Протерла шкіру ватним диском два рази. Після того, як я «провела» цілий день з цією помадою, мої губи не пересохли та були зволожені. Це дуже важливо для мене, адже бальзам для губ завжди в моїй сумочці. Мій вердикт — 10 з 10.

Готові протестувати помаду поцілунками?